kolko kolka kolko

Comerc

Firma COMERC – profil działalności

Firma COMERC od 2006 roku aktywnie działa w branży odnawialnych źródeł energii. Zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie sprawiło, że  zyskaliśmy zaufanie wielu klientów zarówno z kraju, jak i z zagranicy. Zajmujemy się projektowaniem i montażem kompletnych linii do produkcji pelletu, brykietu oraz linii sortowniczych różnorodnych odpadów komunalnych. Każdemu klientowi proponujemy kompleksową obsługę,  począwszy od wykonania projektu, dostawy maszyn do produkcji pelletu lub brykietu, aż po ich montaż oraz uruchomienie. Nasi  wykwalifikowani w tym zakresie pracownicy prowadzą także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny maszyn (m.in.: granulatorów i chłodnic do pelletu, brykieciarek do trocin, suszarni bębnowych) oraz całych linii produkcyjnych.

Poza montowaniem kompletnych linii produkcyjnych  posiadamy szeroki asortyment najwyższej jakości maszyn i urządzeń, takich jak suszarnie bębnowe do słomy i trocin, peleciarki, rębaki, młyny bijakowe i wiele innych.  W naszej ofercie znajdziecie Państwo również części zamienne do wszystkich sprzedawanych przez nas produktów, w tym także matryce i rolki do wielu typów granulatorów.

Drugą gałęzią działalności naszej firmy są zaawansowane rozwiązania dotyczące automatyki przemysłowej. Oferujemy projektowanie i montaż szaf sterowniczych oraz  zaawansowane systemy sterowania. Tworzymy również wizualizacje procesów technologicznych, głównie dotyczące produkcji pelletu i brykietu. Każdego  klienta traktujemy indywidualnie i staramy się wykonać zlecenie zgodnie z jego oczekiwaniami. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi dostawcami możemy mieć pewność najwyższej jakości naszych usług.

Bioenergetyka - rozwiązania „szyte na miarę”

W 2016 roku rozpoczęliśmy współpracę z największą na Litwie grupą przedsiębiorstw zajmujących się projektowaniem, wytwarzaniem i wdrażaniem produktów inżynieryjnych oraz rozwiązań dla miast, przemysłu i sektora energetycznego w obszarze gospodarki wodnej, ciepłownictwa, biopaliw, elektroenergetyki i automatyki, zarządzania projektami budowlanymi, ochrony środowiska i obróbki metali.

Dzięki tej współpracy możemy zaoferować zasilane biopaliwami (drewno, słoma, torf i in.) najwyższej jakości przemysłowe kotły wodne i parowe o mocach od 1,0 do 50,0 MWt, a także kompleksowe systemy grzewcze (wraz z kogeneracją), które zapewniają zgodność budowanych instalacji z najbardziej surowymi wymaganiami dotyczącymi ochrony środowiska naturalnego.

Oferowane przez nas przemysłowe kotły biomasowe dedykowane są dla kotłowni miejskich, osiedlowych, zakładów obróbki drewna, oraz innych podmiotów, które jako paliwa chcą używać odpadów produkcyjnych z drewna lub innych roślin energetycznych.

Różnorodność oferowanych nowoczesnych rozwiązań technologicznych i konstrukcyjnych umożliwia dopasowanie każdego projektu do indywidualnych wymagań klienta.

Zapraszamy do współpracy,
Zespół COMERC