kolko kolka kolko

Comerc

COMERC – profil działalności

Firma COMERC od 2006 roku aktywnie działa w branży odnawialnych źródeł energii. Zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie sprawiło, że zyskaliśmy zaufanie wielu klientów zarówno z kraju, jak i z zagranicy. Zajmujemy się projektowaniem i budową kompletnych linii do produkcji pelletu i brykietu. Każdemu klientowi proponujemy kompleksową obsługę, począwszy od wykonania projektu, przez dostawę maszyn do produkcji pelletu lub brykietu, po ich montaż oraz uruchomienie. Nasi wykwalifikowani w tym zakresie pracownicy prowadzą także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny maszyn (m.in.: granulatorów i chłodnic do pelletu, brykieciarek do trocin) oraz całych linii produkcyjnych.

Poza montowaniem kompletnych linii produkcyjnych oferujemy szeroki asortyment najwyższej jakości maszyn i urządzeń, takich jak suszarnie bębnowe do trocin i słomy, peleciarki, młyny bijakowe, chłodnice do pelletu, przenośniki ślimakowe, taśmowe i kubełkowe oraz wiele innych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również części zamienne do wszystkich sprzedawanych przez nas produktów, w tym także matryce i rolki do granulatorów.

Drugą gałęzią działalności naszej firmy jest automatyka przemysłowa. W jej ramach tworzymy zaawansowane systemy sterowania oraz projektujemy i budujemy szafy sterownicze. Tworzymy również wizualizacje procesów technologicznych, głównie dotyczące produkcji pelletu i brykietu. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i staramy się wykonać zlecenie zgodnie z jego oczekiwaniami. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi dostawcami mamy pewność najwyższej jakości naszych usług.

Bioenergetyka - rozwiązania „szyte na miarę”

W 2016 roku rozpoczęliśmy współpracę z największą na Litwie grupą przedsiębiorstw, które zajmują się projektowaniem, wytwarzaniem i wdrażaniem produktów inżynieryjnych dla miast, przemysłu i sektora energetycznego. Są one wykorzystywane w obszarze gospodarki wodnej, ciepłownictwa, biopaliw, elektroenergetyki i automatyki, zarządzania projektami budowlanymi, ochrony środowiska i obróbki metali.

Dzięki tej współpracy możemy zaoferować zasilane biopaliwami (drewno, słoma, torf i in.) najwyższej jakości przemysłowe kotły parowe oraz kotły wodne wysokotemperaturowe o mocach od 1,0 do 50,0 MWt. Proponujemy także kompleksowe systemy grzewcze (wraz z kogeneracją), które zapewniają zgodność budowanych instalacji z najbardziej surowymi wymaganiami dotyczącymi ochrony środowiska naturalnego.

Oferowana przez nas elektrociepłownia na biomasę czy elektrociepłownia wodna z pewnością sprosta oczekiwaniom naszych klientów, a różnorodność proponowanych rozwiązań technologicznych i konstrukcyjnych umożliwi dopasowanie każdego projektu do jego  indywidualnych potrzeb.

Zapraszamy do współpracy,
Zespół COMERC