kolko kolka kolko

Comerc

Producent linii technologicznych do pelletu lub brykietu, suszarni bębnowych, młynów bijakowych, przenośników itd.

Firma Comerc działa w branży odnawialnych źródeł energii od 2006 r. Dzięki zdobywanemu przez lata doświadczeniu i nieustannie poszerzanej wiedzy technicznej zdobyliśmy zaufanie wielu klientów zarówno z kraju, jak i z zagranicy. Projektujemy, produkujemy, dostarczamy, montujemy i uruchamiamy kompletne linie do pelletowania oraz brykietowania trocin, słomy i innych rodzajów biomasy. Oferujemy także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Na rynku wyróżnia nas kompleksowe podejście do tematu i realizacje projektów od A do Z.

Jesteśmy producentem suszarni bębnowych, młynów bijakowych i różnego rodzaju przenośników do transportu poziomego i pionowego materiałów sypkich  oraz wielu innych urządzeń tworzących linie do pelletu lub brykietu. Oferujemy również części zamienne do znajdujących się w naszej ofercie maszyn i urządzeń, w tym  rolek do granulatorów oraz matryc. Kupisz u nas wszystkie urządzenia do produkcji pelletu i brykietu. Oprócz wspomnianych już przenośników/podajników różnego typu, suszarni i młynów, oferujemy także:

Urządzenia z zakresu automatyki przemysłowej

Kolejną gałęzią działalności naszej firmy jest automatyka przemysłowa. W jej ramach tworzymy zaawansowane systemy sterowania oraz projektujemy i budujemy szafy sterownicze. Tworzymy również wizualizacje procesów technologicznych, głównie dotyczące produkcji pelletu i brykietu. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i staramy się wykonać zlecenie zgodnie z jego oczekiwaniami. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi dostawcami mamy pewność najwyższej jakości naszych usług.


Zapraszamy do współpracy, Zespół COMERC