kolko kolka kolko

Klienci

Linie produkcyjne w kraju i zagranicą – nasi Klienci

W pełni zautomatyzowane linie do produkcji pelletu i brykietu oraz inne zrealizowane przez nas projekty znaleźć można zarówno w kraju, jak i zagranicą. Pracują one u naszych Klientów m.in. w Rumunii, Portugalii, Indonezji, we Francji, ale też w Rosji, na Łotwie i na Białorusi. Dzięki rzetelnemu i profesjonalnemu podejściu do każdego realizowanego zlecenia zyskaliśmy zaufanie naszych odbiorców. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami zrealizowanych przez nas projektów, a w przypadku dodatkowych pytań – do kontaktu z firmą Comerc.

Produkcja pelletu i brykietu – realizacje firmy Comerc

OOO Charowsklesprom, Charowsk, Rosja

Linia do produkcji pelletu z mokrych trocin o wydajności do 5,5 t/h. Urządzenia główne wchodzące w skład linii to suszarnia bębnowa CSB 3.0, dwie prasy granulujące firmy Münch RMP 650, piec firmy Axis Technologies oraz automatyczna linia pakująca firmy MF Tecno.

OOO Charowsklesprom, Charowsk, Rosja

OOO Rubcovskij LDK, Rubcowsk, Rosja

Linia do produkcji pelletu z mokrych trocin o wydajności 2,5-3,0 t/h. Urządzenia główne wchodzące w skład linii to suszarnia bębnowa CSB 3.0, prasa granulująca firmy CPM Europe B.V. oraz piec firmy Axis Technologies.

OOO Rubcovskij LDK, Rubcowsk, Rosja