kolko kolka kolko

Klienci

Linie produkcyjne w kraju i zagranicą – nasi Klienci

W pełni zautomatyzowane linie do produkcji pelletu i brykietu oraz inne zrealizowane przez nas projekty znaleźć można zarówno w kraju, jak i zagranicą. Pracują one u naszych Klientów m.in. w Rumunii, Portugalii, Indonezji, we Francji, ale też w Rosji, na Łotwie i na Białorusi. Dzięki rzetelnemu i profesjonalnemu podejściu do każdego realizowanego zlecenia zyskaliśmy zaufanie naszych odbiorców. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami zrealizowanych przez nas projektów, a w przypadku dodatkowych pytań – do kontaktu z firmą Comerc.

Produkcja pelletu i brykietu – realizacje firmy Comerc

OOO Rubcovskij LDK, Rubcowsk, Polska

Linia do produkcji pelletu z mokrych trocin o wydajności 2,5-3,0 t/h. Urządzenia główne wchodzące w skład linii to suszarnia bębnowa CSB 3.0, prasa granulująca firmy CPM Europe B.V. oraz piec firmy Axis Technologies.

Zakład Drzewny Obrzycko, Obrzycko, Polska

Linia do produkcji pelletu z mokrych trocin o wydajności 2,5-3,0 t/h. Urządzenia główne wchodzące w skład linii to suszarnia bębnowa CSB 3.0, prasa granulująca RMP 650 firmy Münch oraz automatyczna linia pakująca i robot paletyzujący firmy MF Tecno.