kolko kolka kolko

Comerc

Profil działalności firmy COMERC

Nasza firma działa w branży odnawialnych źródeł energii od 2006 roku. Dzięki zdobywanemu przez lata doświadczeniu i nieustannie poszerzanej wiedzy technicznej zdobyliśmy zaufanie wielu klientów zarówno z kraju, jak i z zagranicy. Projektujemy, produkujemy, dostarczamy, montujemy i uruchamiamy kompletne linie do produkcji pelletu i brykietu. Oferujemy także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Na rynku wyróżnia nas kompleksowe podejście do tematu i realizacje projektów od A do Z.

Poza montowaniem kompletnych linii produkcyjnych oferujemy szeroki asortyment najwyższej jakości maszyn i urządzeń, takich jak suszarnie bębnowe do trocin i słomy, suszarnie taśmowe, granulatory, młyny bijakowe, chłodnice do pelletu, przenośniki oraz wiele innych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również części zamienne do wszystkich sprzedawanych przez nas produktów, w tym także matryce i płaszcze rolek do granulatorów.

Kolejną gałęzią działalności naszej firmy jest automatyka przemysłowa. W jej ramach tworzymy zaawansowane systemy sterowania oraz projektujemy i budujemy szafy sterownicze. Tworzymy również wizualizacje procesów technologicznych, głównie dotyczące produkcji pelletu i brykietu. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i staramy się wykonać zlecenie zgodnie z jego oczekiwaniami. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi dostawcami mamy pewność najwyższej jakości naszych usług.

Bioenergetyka - rozwiązania „szyte na miarę”

W 2016 roku rozpoczęliśmy współpracę z największą na Litwie grupą przedsiębiorstw, które zajmują się projektowaniem, wytwarzaniem i wdrażaniem produktów inżynieryjnych dla miast, przemysłu i sektora energetycznego. Są one wykorzystywane w obszarze gospodarki wodnej, ciepłownictwa, biopaliw, elektroenergetyki i automatyki, zarządzania projektami budowlanymi, ochrony środowiska i obróbki metali.

Dzięki tej współpracy możemy zaoferować najwyższej jakości przemysłowe kotły parowe oraz kotły wodne wysokotemperaturowe o mocach od 1,0 do 50,0 MWt zasilane biopaliwami tj. drewno, słoma, torf itp. Proponujemy także kompleksowe systemy grzewcze (wraz z kogeneracją), które zgodne są z najbardziej surowymi wymaganiami dotyczącymi ochrony środowiska naturalnego.

Oferowana przez nas elektrociepłownia na biomasę czy elektrociepłownia wodna z pewnością sprosta wysokim wymaganiom, a różnorodność proponowanych rozwiązań technologicznych i konstrukcyjnych umożliwia dopasowanie projektu do indywidualnych potrzeb klienta.

Zapraszamy do współpracy,Zespół COMERC